Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Měl to být zápas jara
 13.4.2019 << Kategorie: A muži

Moravské Budějovice - Měřín 0:0

Rozhodčí: Machát – Burian, Křen
Delegát: Prokeš
Diváci: 50
ŽK: 0

Jelínek – Dušek, Novotný, Benda J., Svoboda K. – Benda P., Kosmák, Stark (34. Škoda), Horecký, Svoboda A. – Stehlík

Hladík – Matoušek, Netolický, Polák, Láznička – Jonáš (61. Bublán), Souček, Kružík, Doležal – Beran (85. Robotka), Kuřátko (65. Kožený)

Měl to být zápas jara. Vždyť se na hřišti utkaly první a druhý tým tabulky.
Převládala však oboustranně opatrná hra, jejíž výsledkem byly v první půlhodině pouze dvě střely hostujícího Poláka z uctivé vzdálenosti a jedna v podání domácího Horeckého. Na šance si diváci museli počkat až do úplného závěru poločasu. Kosmák vybídl Stehlíka k samostatnému úniku, který však skončil střelou vedle tyče. Na druhé straně centr Jonáše hlavičkoval na malém vápně Kuřátko v pádu také vedle tyčky.

Druhý poločas zahájili větší aktivitou domácí. Jejich první slibnou akci však zastavil praporek rozhodčího. Při dalším závaru před  brankou hostí nedosáhl Kosmák v pádu na odražený míč a po hodině hry zakončil svůj úniku Stehlík střelou do brankáře. Snaha hostí většinou končila před velkým vápnem a gólovou šanci si vypracovali až sedm minut před koncem, kdy Dušek před prázdnou brankou na poslední chvíli ukopával míč před dobíhajícím Koženým.[Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.