Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Áčko vyloupilo Velký Beranov ve velkém stylu
 31.3.2019 << Kategorie: A muži

Fotbal nahoru dolů vyzněl jasně pro naše fotbalisty.

Velký Beranov - SK MB "A"  2:7 (2:3)

Sestava: Dvořák - Novotný, J. Benda, Kopeček (82. Mario Premar), K. Svoboda - P. Benda (75. Puchnar), Horecký, Kosmák, Stark, A. Svoboda - Stehlík

Branky: 6., 23. Ganzwohl - 28., 51., 64., 75. Stehlík, 7. Kosmák, 40. J. Benda, 88. Stark

 

Zápas dvou týmů z vrchní poloviny tabulky začal z hurta. Domácí Beranov se dostal do vedení již po šesti minutách. Přetažený centr z pravé strany vrátil domací záložník do šestnáctky, kde byl dobře postavený Ganzwohl, který pohodlně uklidil míč kolem padajícího Dvořáka. Odpoveď našich borců na sebe nenechala dlouho čekat. O minutu později Horecký vyhrál hlavičkový souboj na hranici šestnáctky, Kosmák zůstal ledově klidný a levou nohou propálil domácího brankáře. V 11. minutě po rohu K.Svobody poskakoval míč po brankové čáře, ale Stark ho nedokázal dostat do sítě. Domácí se dostali do opětovného vedení ve 23. minutě. Nakrátko rozehraný přímý kop usměrnil do sítě nikým nehlídaný kanonýr Ganzwohl. Vedení však netrvalo dlouho. Ve 26. minutě vypíchl A. Svoboda stoperovi domácích míč a naservíroval ho před prázdnou branku volnému Stehlíkovi, který šancí nepohrdl - 2:2. Ve 33. minutě pelášil domácí záložník z pravé strany sám na brankáře Dvořáka, ale budějovický brankář skočil domácímu hráči pod nohy včas. Ve 36.minutě kopal K. Svoboda roh, na který si naběhl J. Benda, ale jeho čas měl teprve přijít. Ve 38. minutě nejprve zatáhl míč po pravé straně Kosmák. Jeho centr propadl až na zadní tyč, kde číhal úplně volný A. Svoboda, ale toho za cenu rohu vychytal domácí brankář. Z následného rohu našel K. Svoboda znovu hlavu J. Bendy, který se s pomocí břevna tentokrát nemýlil. Do přestávky se už nic důležitého nestalo a Budějovice tak odcházely do kabin s jednobrankovým vedením.

Fotbal nahoru dolů pokračoval i po přestávce. V 51. minutě vykopl Dvořák z ruky skoro až na velké vápno domácích, kde si Stehlík odstavil domácího stopera a podél brankáře navýšil vedení. O dvě minuty později mířil K. Svoboda po přiklepnutí Kosmáka jen těsně vedle levé šibenice. Dobrý vstup do druhého poločasu potvrdili naši fotbalisté o deset minut později. V 63. minutě totiž přenesl Kosmák míč z levé strany na pravou, kde si ho ideálně do běhu zpracoval P. Benda. Při snaze zakončit byl podražen a pískala se penalta. Tu si postavil Stehlík, který na dvakrát domácího brankáře překonal a završil tak čistý hattrick. V 67. minutě pálil z dálky Horecký, ale pravou tyčku minul. Jasná dominance Budějovických pokračovala i nadále. Agilní A. Svoboda obešel na levé straně svého svého strážce, odcentroval na zadní tyč kde P. Bendovi chyběli jen centimetry. V 73. minutě zlomil definitivně odpor hostitelů Stehlík. Nejlepší střelec Budějovic se evidentně probudil do dobrého dne, protože centr velmi dobře hrajícího Starka s klidem rybičkou uklidil mimo dosah domácího brankáře - 2:6. V 83. minutě si Kosmák pohrál se stoperem domácích, ale v samosatném úniku napálil jen brankáře soupeře. Skóre, na góly vydatného zápasu, uzavřel Stark, který se v 88. minutě trefil přesně levou nohou na přední tyč.

Jedinou kaňkou dnešního utkáni je obnovené zranění Kopečka, který musel být pro zranění kolene odnesen ze hřiště v 80. minutě.

Příští utkání odehraje naše "A" mužstvo v Rantířově, kde se utká s tamním celkem v sobotu od 15:30.[Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.