Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Mladší přípravka doma porazila oslabenou Náměšť.
 11.5.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

MB - Náměšť 5:1(1:1), branky: Večeřa 3x, Jelínek, Křivánek a 7:2(3:2), branky: Drexler 3x, Večeřa 2x, Bulíček, Horký

V sobotu hrála mladší přípravka svá další mistrovská utkání proti klukům z Náměště. Na utkání poprvé přišli všichni, nikdo nebyl nemocný a tak jsem měl k dispozici 15 hráčů. To soupeř přijel jen s 8 hráči.

Klasicky jsme opět měli pomalejší rozjezd, kluci snad ještě spali, a tak nás probudila až branka, kterou jsme obdrželi v 9-té minutě. Vzápětí vyrovnal Patrik Večeřa, ale jiná branka už v první půli nepadla, stav 1:1.

Důraznějším proslovem jsem musel kluky o poločasové přestávce probudit. Pomohlo to a výkon kluků šel nahoru. Během druhé půlky se dvakrát trefil Patrik Večeřa a jednou Honza Jelínek a Matěj Křivánek. Zápas jsme vyhráli 5:1.

Začátek druhého poločasu se náramně povedl hostujícímu Tomkovi, který během minuty vstřelil dvě branky. Ale to bylo ze strany hostů vše. Domácí borci dokázali do poločasu utkání otočit, branky vstřelili Kryštof Drexler 2x a Patrik Večeřa, stav 3:2.

A ve stejném duchu pak v pohodě zvládli, i díky výbornému výkonu brankaře Dominika Vorlíčka, i druhý poločas. O branky se postarali Vojta Bulíček, Patrik Večeřa, Dan Horký a poslední branku dal Kryštof Drexler. Konečný výsledek 7:2.

Všechny hráče musím pochválit, zkoušejí kličky, nahrávky, zlepšují se, super. Střelecky i herně se velmi daří Patrikovi Večeřovi, jen tak dál.

Sestava: Vorlíček Dominik, Sedlák Jan, Foltýn Michal, Kavalec Adam, John Martin, Drexler Kryštof, Vandas Lukáš, Horký Daniel, Večeřa Patrik, Jelínek Jan, Horecký Tadeáš, Křivánek Matěj, Bulíček Vojtěch, Chatrný Tomáš, Vavroušek Petr

Sepsal: Jirka Kvapil[Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.