Bláznivý zápas dorostenci výsledkově nezvládli.

Výčapy/Šebkovice - SK MB  10:5 (5:3)

Sestava: Haza - Větrovský (85. Nykrmajer), Kodajek, Premar, Nguyen (75. Polický) - Hobza, Dostál, Fedra, Neubauer, Okoš (67. R. Ledecký), D. Ledecký (81. Cibul´a)

Branky: 5., 57. Neubauer, 20. Okoš, 41. Dostál, 87. Polický

Že bude sobotní zápas divočina naznačila hned první minuta. To po dlouhém nákopu propadl míč za naše obránce, brankář Haza skočil domácímu útočníkovi pod nohy a ačkoliv byl v souboji o dost dříve než domácí hráč, pískala se penalta. Tu proměnil domácí brankář Papoušek. Vyrovnat se naším hráčům podařilo hned o dvě minuty později, kdy Neubauer prošel ve vápně přes tři protihráče a střelou na přední tyč srovnal. Do vedení poslal náš dorost o čtvrt hodiny později Okoš, který dotlačil míč za brankovou čáru po skrumáži ve vápně - 1:2. Za patnáct minut to však bylo znovu úplně jinak. Domácí tým Výčap a Šebkovic nejprve vyrovnal, a dalšími dvěma zásahy otočil na 4:2. Naději vykřesal ještě do poločasu Dostál, který elegantně přehodil vyběhnuvšího brankáře. Naši hráči však opět neudrželi hratelný stav dlouho, neboť minutu před přestávkou opět inkasovali... Bláznivý poločas tak skončil výsledek 5:3 pro domácí.

Přestřelka pokračovala i po přestávce. Nejprve v 57. minutě snížil na 5:4 druhým zásahem Neubauer, když jeho pumelice doplula nádherně k zadní tyči. Hned z rozehrávky však nakopli domácí míč za obranu, kde se do míče nechtělo Hazovi a domácí útočník uklidil míč do prázdné branky. Za další minutu přidali domácí další branku a bylo po zápase 7:4. Domácí ještě přidali další tři branky, na které dokázal odpovědět pouze Polický, který si našel na zadní tyči centr Nykramajera a obstřelil brankáře. Po devadesáti minutách tak na tabuli svítili výsledek 10:5.