Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Další vítězství pro mladší přípravku
 2.5.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

HFK Třebíč B - MB 0:8 (0:4), branky: Drexler 4x, Křivánek 2x, Vandas, Horký a 1:7 (0:5), branky: Večeřa 2x, Drexler 2x, Vandas, Křivánek, John

Ve čtvrtek jsme jeli hrát další mistrovské zápasy na HFK Třebíč. Fotbalově se mi tato utkání tolik nelíbila, ale výsledkově to bylo naopak v klidu. První utkání skončilo 8:0 pro nás a druhé 7:1 pro nás. Nejlepším střelcem byl Kryštof Drexler, který celkem nasázel 6 branek.

Pochválit bych chtěl brankaře Dominika Vorlíčka, který je naší jistotou v brance. Kluci si už začínají v zadu s brankařem pomáhat a rozehrávka jde od brankaře na obránce a klidně zpět na brankaře, který dál rozehrává. Brankář se tak stává pátým hráčem, což bude naše výhoda.

Sestava: Vorlíček Dominik, Sedlák Jan, Foltýn Michal, Kavalec Adam, John Martin, Drexler Kryštof, Vandas Lukáš, Horký Daniel, Večeřa Patrik, Jelínek Jan, Horecký Tadeáš, Křivánek Matěj, Bulíček Vojtěch

Sepsal: Jirka Kvapil[Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.