Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Mladší přípravka jede na vítězné vlně
 1.5.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

MB - Nové Syrovice 5:2 (1:2), branky: Drexler, Večeřa 3x, Horký a 3:2 (0:0), branky: Horký, Večeřa, Kavalec

Ve středu 1. května jsme doma hostili Nové Syrovice, se kterými jsme na podzim prohráli. Tehdy nás vychytal jejich brankař.

Kluci hráli dobře, Syrovické přehrávali ve všech směrech, jen měli v prvním poločase opět problém překonat hostujícího brankaře, v poločas sjme prohrávali 1:2.

Ve druhém poločase si ale kluci nechali poradit a dokázali vstřelit 4 branky. Velkou zásluhu na tom měl Patrik Večeřa, který dal tři, jednu přidal Dan Horký. Zvítězili jsme 5:2.

Stejně jak jsme skončili druhý poločas, jsme chtěli začít i druhé utkání. Tj. aby kluci napadali rozehrávku, kombinovali, zkoušeli kličky a to vše v rychlosti. Docela se nám to dařilo, ale kluci byli zase zbrklí v koncovce, poločas skončil 0:0.

Ve druhém poločase jsme dali rychlou branku Danem Horkým, ale vzápětí jsme udělali chybu vzadu a bylo to 1:1. Pak jsme dokonce prohrávali, ale kluci bojovali až do konce a to se jim vyplatilo. Těsně před koncem vyrovnal Patrik Večeřa, nejlepší hráč na hřišti, a minutu na to rozhodl utkání Adam Kavalec. Po dramatickém průběhu jsme vyhráli 3:2.

Všechny kluky musím pochválit, Syrovice jsme jednoznačně přehráli, individuálně jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli obě utkání.

Sestava: Vorlíček Dominik, Sedlák Jan, Foltýn Michal, Kavalec Adam, John Martin, Drexler Kryštof, Vandas Lukáš, Horký Daniel, Večeřa Patrik, Jelínek Jan, Horecký Tadeáš, Křivánek Matěj, Bulíček Vojtěch

Sepsal: Jirka Kvapil[Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.