Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Béčko prohrálo ve Studenci, i když bylo lepším mužstvem
 28.4.2019 << Kategorie: B muži

Studenec - Moravské Budějovice B 2:0 (1:0)

Začátek se hostům nepovedl. Hned ve druhé minutě zahrál Krejčí "malou" domů a ta byla opravdu tak malá, že tím vyslal domácího útočníka do úniku, který jej zakončil brankou na 1:0. Postupem času ale hosté přebírali otěže zápasu a zaměstnávali domácího brankaře, který měl ten den opravdu veliké štěstí a dobře postavenou branku. V prvním poločase trefili hosté břevno dvakrát a ve druhém také. Budějovickým prostě ve Studenci nebylo přáno branku vstřelit, i když se o to snažili jak v prvním, tak ve druhém poločase. Buď sami pokazili zakončení, nebo se jim nepovedla finální přihrávka, nebo jejich pokusy zblokovala domácí obrana. A tak platilo otřepané "Nedáš - dostaneš" a v 68.minutě prostřelil domácí Mrňa hostujícího brankaře Dvořáka, který se hodně červenal, protože mu míč proklouzl do branky pod rukama.

Na hřišti pak řádil ještě jeden muž a tím byl pan rozhodčí Čejka. Co ten opět předvedl, to nechápali ani domácí, kterým upřel regulérní branku, ani hosté, ani diváci.

Sestava: Dvořák Ondřej - Povolný Josef, Nedvědický Ondřej (67. Premar Mario), Michal Tomáš, Krejčí Jan, Stark Pavel (61. Svoboda Kamil), Horecký Jan, Premar Mateo, Kvapil Jiří, Škoda Zdeněk, Černý Michal (70. Benda Jan)[Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.