Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 A-mužstvo těsně prohrálo se Stonařovem
 27.4.2019 << Kategorie: A muži

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – STONAŘOV 2:3 (0:0)
81. STARK P., 86. HORECKÝ J. – 66. ŠKRDLA M., 67.,76. PŘÍHODA M.

Rozhodčí: Kříž Jan – Terber Ondřej, Babák Martin

Delegát: Trávníček Jiří

Diváci: 83

ŽK: Dvořák O.

ČK: 1 : 0  (32. Jelínek J.)

 

Jelínek – Premar Mario (88. Busta), Benda J., Novotný, Svoboda K.  – Benda P., Kosmák, Stark, Horecký, Puchnar (40. Dvořák) – Svoboda A. (76. Premar Mateo)

Mértl – Kubelka, Kubík, Kozojed, Urbánek J. – Škrdla, Blaha, Příhoda – Toth (76. Urbánek D.), Vacek, Lang

 

V prvním poločase si hráči vzali volno ve vytváření šancí a tak jediným důležitým okamžikem byla 32. minuta, kdy zahrál domácí brankář Jelínek rukou před velkým vápnem a odešel po červené kartě předčasně do sprch.

Oslabení domácí se i ve druhém poločase snažili, ale po hodině hry přišla desetiminutovka, kdy se hostům podařilo vstřelit tři branky. Nejprve Škrdla vrátil do domácí sítě míč odražený od břevna. O minutu později dostal Příhoda míč za obranu a podél vybíhajícího brankáře skóroval. Při třetí brance unikl Příhoda po pravé straně a po kličce brankáři trefil z úhlu odkrytou bránu.

Ani tento stav domácí nezlomil a po pěti minutách dokázali snížit po hlavičce Starka. Kontaktní branku zaznamenal čtyři minuty před koncem zápasu nádhernou střelou Horecký. Při závěrečném náporu zachránil stonařovským tři body brankář Mértl, když s námahou vyrazil na roh další přesnou střelu Horeckého mířící pod břevno. Z následného rohu měl poslední šanci domácích Mateo Premar. Jeho střelu ke vzdálenější tyči také zlikvidoval hostující brankář.[Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.