Město MB

ČLÁNKY
 Mladší přípravka vyhrála obě domácí utkání
 27.4.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

MB - Pyšel/Budišov-Nárameč 3:2 (2:0), branky: Večeřa, John, Horký a 5:1 (1:1), branky: Horký 3x, Kavalec, Drexler

Mladší přípravka sehrála v sobotu svá první jarní domácí utkání a vedla si dobře. V obou utkáních soupeře přehrávala a šla si za svým vítězstvím.

V prvním utkání vedli na konci zápasu už 3:0, ale v 29. minutě udělali dvě chyby, po kterých je soupeř potrestal a snížil stav na 3:2.

Ve druhém utkání kluci zahodili v prvním poločase několik slibných šancí, ale ve druhém pak předvedli pěkné kombinace a zaslouženě vyhráli 5:1.

Nejlepším střelcem byl tentokráte Dan Horký, který celkem nastřílel 4 branky.

Sestava:  Vorlíček Dominik, Sedlák Jan, Foltýn Michal, Kavalec Adam, John Martin, Drexler Kryštof, Vandas Lukáš, Horký Daniel, Večeřa Patrik, Jelínek Jan, Vavroušek Petr

Ve středu, kdy je státní svátek, přivítáme na našem hřišti kluky/holky z Nových Syrovic. Začátek utkání je v 10 hodin. Přijďte nás povzbudit.

Sepsal: Jiří Kvapil