Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Výchovná prohra dorostenců
 29.4.2019 << Kategorie: Dorost

Dorost dostal debakl od Předína

 

Sestava: Pokorný - T. Nguyen (28. Hobza), Kodajek (35. K. Haza), Růžička, Větrovský - Okoš (82. Polický), Dostál, Fedra, Neubauer, Kuba (42. Nykrmajer) - Premar (54. Cibul´a)

Branky: 62. Adam Cibul´a - 24., 53. Tomáš Horáček, 2. Petr Machovec, 6. Vojtěch Hekrle, 49. Vojtěch Báňa, 55. Tomáš Novák

Hned od úvodu zápasu se hostující Předín jevil mnohem lépe než náš dorost. Ve druhé minutě kopali hosté trestný kop. Ten poslal hostující hráč do břevna, od kterého se míč odrazil přímo před bránu, kde stál nikým nehlídaný Machovec, jenž neměl problém otevřít skóre. O čtyři minuty to bylo už dva nula. To nechali naši hráči volného hráče v šestnáctce, který nemohl nedat. Ve 24. minutě Předín přidal ještě třetí branku a vypadalo to, že hůř už být nemůže. Omyl. Tečku za poločasem ještě udělal brankář Pokorný, který chytil ve 35. minutě míč do ruk mimo pokutové území a po červené kartě kráčel směrem do sprch. 

V druhém poločase se oslabeným domácím již nedařilo se zápasem nic udělat a skóre pouze narůstalo. Za deset minut druhé půle to bylo 6:0 a skóre na tabuli připomínalo podzimní počínaní dorostenců... Čestný úspěch při debaklu zaznamenal Cibul´a, který svým prvním gólem ve fotbalové kariéře snižoval v 62. minutě na jedna šest. [Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.