Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 První poločas rozhodl
 23.4.2019 << Kategorie: Mladší žáci

Mladší žáci prohráli v Rudíkově.

Budišov-Nárameč / Rudíkov - SK MB  3:2 (3:0)

Sestava: Částek - Boudný, Frič, Kabelka, Krotký, Kvapil, Neshyba, Pojezný, Slabý, Trojan, Vydra, Kašík, Haza

Branky: 56. Kašík, 58. Frič (p)

 

K dalšímu venkovnímu zápasu zajížděli naši žáci do Rudíkova. Tam na ně čekal soupeř spojených obcí Budišova-Náramče a Rudíkova. Hned v úvodu utkání kopali domácí hráči roh a osamocený útočník nedal našemu brankáři šanci - 1:0. Naši fotbalisté se dostávali do šancí pouze sporadicky a většinu prvního poločasu byli pod tlakem soupeře. V 25. utekl našim obráncům domácí útočník a svůj samostatný nájezd proměnil - 2:0. O dvě minuty později už to bylo o tři branky, kdy domácí hráč natáhl z dálky a pěknou střelou navýšil vedení na rozdíl třídy. 

 

Do druhého poločasu opět vstoupili lépe domácí žáci. Zuby si však ve všech svých šancí lámal na chytajícím Částkovi a tyčkách či břevnech jeho svatyně. Naši hráči se probrali až v samotném závěru utkání, kdy krásnou přihrávkou vysunul Kvapil Kašíka a před brankářem nezazmatkoval. Při dalším uníku byl poté v pokutovém území nedovoleně zastaven Frič, kterou nařízenou penaltu sám proměnil - 3:2. Ze závěrečného tlaku však naši chlapci již skórovat nedokázali a v Rudíkově prohráli 3:2.[Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.