Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Dorost nadále potvrzuje svůj progres
 21.4.2019 << Kategorie: Dorost

Dorostenci zvládli další utkání a na jaře ještě neztratili body.

Sestava: Pokorný - T. Nguyen (56. Větrovský), Růžička, Kodajek, Okoš - Nykrmajer (46. Hobza), Dostál, Premar, Neubauer, Polický (46. Kuba) - Cibul´a (46. D. Ledecký)

Branky: 33. Daniel Střecha, 41. Patrik Bajer - 52., 82., 85. David Ledecký, 13. Jaroslav Okoš, 65. Robin Hobza

 

V sestavě s hráči z širšího kádru nastoupil náš dorost od úvodního hvizdu do zápasu v Křižanově. Zejména absence kanonýra Ledeckého byla od úvodní minuty citelná. Přesto se naši fotbalisté dostali v zápase do vedení. Rohový kop Neubauera usměrnil rovnou z voleje do sítě zcela volný Okoš. To bylo od našich hráčů ale do poločasu všechno. Domácí Křižanov stav otočil ještě do poločasu. Nejprve využil rychlý brejk a poté proměnil samostatný únik.

 

Hned v úvodu druhého poločasu se na hřiště dostala útočná esa dorostenců. Jejich přítomnost se projevila prakticky okamžitě a celý druhý poločas se hrálo na půlce Křižanova. Byla jen otázka času, kdy se převaha našeho týmu promítne i do skóre zápasu. Nejprve David Ledecký proměnil hned svoji první šanci, když přeloboval vyběhnuvšímu brankáře a po sedmi minutách druhé poloviny zápasu tak srovnal stav utkání. Obrat dokonal po dalších třinácti minutách dnes velmi aktivní Hobza, když téměř brankové čáry převkapil domácího brankáře. Poté měli naši borci dalších "X" příležitostí, které nedokázali využít. Tři tutovky zazdil Neubauer a dalších pět David Ledecký. Ten si spravil chuť v závěru utkání, když přidal dvě pojistky v krátkém časovém sledu. Nejprve obešel pět hráčů Kuba a namazal našemu nejlepšímu střelci před prázdnou branku a poté David zakončil gólově svůj samostatný únik. Náš dorost tak vyhrál i třetí jarní utkání a v odvetné části tak zůstává stoprocentní.

 

 [Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.