Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Mladší přípravka v pátek zvládla obě utkání ve Staré Říši a dovezla všechny body
 19.4.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Stará Říše - Moravské Budějovice 1:2, branky: Večeřa 2x a 4:7, branky: Večeřa 3x, Bulíček, John, Foltýn a Horký

Nevím čím to je, ale nasazení, bojovnost, fotbalovost je prozatím na našich utkáních mnohem horší, než jsem zvyklý z tréninků. Jakoby se kluci ostrých utkání báli a působí dost zakřiknutě.

Hosté se po našem nedorozumění v obraně lehce dostali do vedeni v 8 minutě. Naštěstí máme v týmu bojovníka Patrika Večeřu, který se s tímto výsledkem nechtěl smířit a ve 13. minutě vyrovnal krásným gólem do horníhu růžky branky. Postupem času se naše hra lepšila, kluci se dostávali do zápasu a jejich nasazení v soubojích bylo také lepší. Kluci si vytvořili několik šancí, ale nepovedlo se jim dobře zakončit. Rozhodující branku tak musel vstřelit, kdo jiný, než Patrik Večeřa.

Druhé utkání jsme začali o poznání lépe a podařilo se nám i brzy skórovat. Ve 3. minutě se individuálně prosadil Vojta Bulíček a dvě minuty nato přidal další branku opět Patrik. Pak sice domácí snížili na 1:2, ale konec poločasu patřil opět nám. Branku přidal Michal Foltýn a Martin John a tak byl poločasový výsledek 4:1 pro nás.

Druhý poločas jsme ale začali lehkovážně, udělali jsme několik chyb v obraně a soupeř nás za to potrestal. Postupně nám kluci z Říše vstřelili 3 branky a rázem to bylo 4:4. Naštěstí nás opět zachránil Patrik, který v úplném závěru utkání vstřelil dva góly, jeden ještě stihl vstřelit Dan Horký. Konečný výsledek 7:4 pro nás.

Zbytečně jsme ale utkání zdramatizovali a příště si na to musíme dát pozor.

Velká pochvala patří nejen Patrikovi Večeřovi, ale i našemu brankaři, Dominikovi Vorlíčkovi, která nás po obě utkání několikrát podržel při velkých šancích soupeře.

Sestava: Vorlíček - Sedlák, Vandas, John, Chatrný, Večeřa, Foltýn, Horký, Drexler, Horecký, Bulíček

Sepsal trenér Jirka Kvapil[Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.