KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

Město MB

ČLÁNKY
 Mladší přípravka v pátek zvládla obě utkání ve Staré Říši a dovezla všechny body
 19.4.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Stará Říše - Moravské Budějovice 1:2, branky: Večeřa 2x a 4:7, branky: Večeřa 3x, Bulíček, John, Foltýn a Horký

Nevím čím to je, ale nasazení, bojovnost, fotbalovost je prozatím na našich utkáních mnohem horší, než jsem zvyklý z tréninků. Jakoby se kluci ostrých utkání báli a působí dost zakřiknutě.

Hosté se po našem nedorozumění v obraně lehce dostali do vedeni v 8 minutě. Naštěstí máme v týmu bojovníka Patrika Večeřu, který se s tímto výsledkem nechtěl smířit a ve 13. minutě vyrovnal krásným gólem do horníhu růžky branky. Postupem času se naše hra lepšila, kluci se dostávali do zápasu a jejich nasazení v soubojích bylo také lepší. Kluci si vytvořili několik šancí, ale nepovedlo se jim dobře zakončit. Rozhodující branku tak musel vstřelit, kdo jiný, než Patrik Večeřa.

Druhé utkání jsme začali o poznání lépe a podařilo se nám i brzy skórovat. Ve 3. minutě se individuálně prosadil Vojta Bulíček a dvě minuty nato přidal další branku opět Patrik. Pak sice domácí snížili na 1:2, ale konec poločasu patřil opět nám. Branku přidal Michal Foltýn a Martin John a tak byl poločasový výsledek 4:1 pro nás.

Druhý poločas jsme ale začali lehkovážně, udělali jsme několik chyb v obraně a soupeř nás za to potrestal. Postupně nám kluci z Říše vstřelili 3 branky a rázem to bylo 4:4. Naštěstí nás opět zachránil Patrik, který v úplném závěru utkání vstřelil dva góly, jeden ještě stihl vstřelit Dan Horký. Konečný výsledek 7:4 pro nás.

Zbytečně jsme ale utkání zdramatizovali a příště si na to musíme dát pozor.

Velká pochvala patří nejen Patrikovi Večeřovi, ale i našemu brankaři, Dominikovi Vorlíčkovi, která nás po obě utkání několikrát podržel při velkých šancích soupeře.

Sestava: Vorlíček - Sedlák, Vandas, John, Chatrný, Večeřa, Foltýn, Horký, Drexler, Horecký, Bulíček