Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Velikonoční víkend našich mužstev bude ve znamení výjezdů
 17.4.2019 << Kategorie: Obecné

Všichni hrají venku, jenom "B " tým se představí v neděli doma.

 

Ze dvou přípravek hraje pouze ta mladší

Na Velký pátek zajede naše mladší přípravka do Staré Říše. S nejmladším družstvem tamějšího klubu, jehož "A" tým hraje divizi, si to rozdá od 17 hodin. Pozor, nejede se autobusem.

Starší přípravka má volný los. To znamená, že má volné Velikonoce a k zápasu o víkendu nenastoupí. 

 

Jedno žactvo v Rudíkově, druhé v Třebíči

Mladší žáci jedou v neděli do Rudíkova, kde se utkají se spojeným družstvem Budišova a Rudíkova. Po remíze v Předíně tak čeká svěřence trenéra Stehlíka druhý výjezd za sebou. Úvodní hvizd zazní v 10 hodin.

Starší žáci budou chtít navázat na kanonádu proti Okříškám, které přejeli 7:0. Tentokrát je čeká v sobotu zápas na hřišti HFK Třebíč, kde se utkají s tamním "béčkem". Na stadionu "U Nemocnice" se poprvé pískne do píšťalky v 9:00. Autobus odjíždí od kabin v 7:30. 

 

Dorostenci zajíždí do Křižanova

Nedělní výjezd čeká náš dorost. Ten pojede do Křižanova s cílem bodovat a opět se trošku přiblížit soupeřům v tabulce. Šanci dostanou hráči širšího kádru, kteří zatím naskakovali pouze sporadicky. Odjezd od kabin je v 11:15. Na zápas s výkopem ve 13 hodin se jede autobusem.

 

"Béčko" jako jediné doma

Jako růže mezi trny se může cítit naše rezerva. Jako náš jediný tým hraje totiž o Velikonočním víkendu doma. Těžký zápas proti rezervě Šebkovic čeká naši "juniorku" v neděli od 16 hodin. "B" mužstvu se po zimě vůbec nedaří. Ze tří zápasů uhrálo pouhý jeden bod a pomalu ale jistě začíná být namočeno v sestupových vodách... Přijďte náš tým podpořit, bufet bude připraven.

 

"Áčko" zřejme bez kanonýra

Naše první mužstvo touží o víkendu naskočit zpět na vítěznou vlnu ve Starči. Po nudné, bezbrankové remíze s prvním Měřínem je čeká nevyzpytatelný soupeř z vrchní poloviny tabulky. "A" mužstvo navíc bude zřejmě muset řešit absenci Stehlíka, který se v této sezoně sám postaral o sedmnáct branek. Na marodce navíc stále zůstává Busta, Kopeček a Pařízek. Zápas začne v 16:00.

POZOR. Na zápas "Áčka" není vypraven autobus! 

 

 

 [Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.