ČLÁNKY
 Béčko prohrálo se slabými Hrotovicemi
 14.4.2019 << Kategorie: B muži

Hrotovice - Moravské Budějovice "B" 2:0 (1:0)

Béčko nezvládlo další venkovní zápas a se slabými Hrotovicemi prohrálo na jejich hřišti 2:0.

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané a šance se objevovaly na obou stranách, ale domácím se, na rozdíl od hostů, podařilo po jedné hrubce hostující obrany vsítit branku.

Ve druhém poločase hosté chtěli zápas otočit, ale štestí nebylo na jejich straně a výborným výkonem podržel domácí Hadraba tomáš v brance. Hosté domácí zamkli na jejich polovině, ale ke kýženému úspěchu to nevedlo a tak platilo nedáš - dostaneš a v 80.minutě je potrestal domácí Hadraba Pavel.

Sestava: Dvořák - Povolný (66.Premar Mateo), Krejčí, Michal, Premar Mario, Jelínek, Škoda, Buďa, Kosmák, Kvapil, Černý (76.Benda Petr)