Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 I.A třída, skupina B - 22.kolo
 20.5.2018 << Kategorie: A muži

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – ČERNÍČ 6:3(1:2)
42.,61. PAŘÍZEK M., 48., 84. SVOBODA A., 68., 81. KOPEČEK T. - 23. LOVĚTINSKÝ M., 28. LACINA J., 80. ČERMÁK P.

ROZHODČÍ: MASOPUST – DVOŘÁK, FRIDRICHOVSKÝ
DELEGÁT: ŠULA J.
DIVÁCI: 110
ŽK: BENDA P., KOPEČEK T.

Jelínek – Novotný, Busta (37. Stark), Benda J., Horecký – Benda P. (66. Dušek), Kopeček, Pařízek, Veselý (8. Svoboda A.) – Stehlík, Svoboda K.

Šimánek – Beseda, Leitkep V., Borkovec, Leitkep M. – Lovětinský M., Čermák (85. Deutschar), Brom, Janoušek – Povolný, Lacina

Důležité utkání zahájili lépe domácí, ale svoje šance neproměnili a tak se do hry dostali hosté, když ve 24. minutě dostal Lovětinský dlouhý pas za obranu a po kličce brankáři střílel do prázdné branky. O pět minut později další dlouhý centr do vápna proměnil Lacina ve druhou branku hostí. Naději pro domácí vykřesal v závěru poločasu Pařízek, když z trestného kopu od postraní čáry překvapil hostujícího brankáře střelou na bližší tyč.

Dokonalý obrat v utkání se domácím podařil ve druhém poločase. Hned v úvodu neudržel Šimánek střelu Pařízka z trestného kopu a A. Svoboda z blízka dorážel do prázdné branky. V 64. minutě ideálně uvolnil Kopeček ve velkém vápně Pařízka a ten svůj výborný výkon korunoval další brankou. O pět minut později se nejlépe ve vápně orientoval Kopeček a navýšil vedení domácích. V 80. minutě se hostům podařilo snížit po samostatném úniku Čermáka. Závěr poločasu ale patřil opět domácím, když dlouhý centr Pařízka do vápna proměnil v branku hlavičkou Kopeček a další chybu hostujícího brankáře potrestal dorážkou A. Svoboda.[Zpět na články]© 2002-2020 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.