Město MB

ČLÁNKY
 Mladší přípravka skončila na druhém místě v okresním přeboru Třebíč
 15.6.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Výčapy - MB 1:12 (0:10), branky: Večeřa 4x, Drexler 4x, Kavalec, Křivánek, Jelínek, John a 0:7 (0:4), branky: Večeřa 3x, Kavalec, Drexler, Vandas, Horký

Na závěr sezóny nás čekal slabší soupeř a to se ukázalo hned od prvních minut. Kluci soupeře přehrávali ve všech herních činnostech a přidávali jeden gól za druhým. První poločas skončil hrozivých 0:10 pro nás.

Ve druhém poločase se nám trochu zadrhla koncovka a tak nakonec utkání skončilo 1:12.

Hrálo se za velkého tepla a ve druhém utkání už nebylo nasazení takové, jako na začátku. I přesto se kluci snažili a neustále ohrožovalo domácího brankaře. Druhý zápas skončil poměrem 0:7.

Jarní část sezóny jsme hráli ve zlaté skupině, tj. mezi těmi nejlepšími týmy a prohráli jsme jen první utkání v Březníku, kde se kluci ještě teprve na hřišti rozkoukávali. Od té doby jsme vyhrávali a sem tam jsme remizovali. Kluci se zápas od zápasu zlepšovali a nakonec skončili na krásném druhém místě, těsně za Březníkem.

Všechny kluky musím pochválit, protože na hřišti bojují, nebojí se zkusit si kličky, zakončit. Kluky fotbal baví, pravidelně chodí na tréninky, dělají pokroky, takže je radost s nimi trénovat. Také bych chtěl poděkovat Martinovi Večeřovi a Pavlovi Sedlákovi za pomoc s trénováním.

Sestava: Vorlíček Dominik, Sedlák Jan, Foltýn Michal, Kavalec Adam, Vandas Lukáš, Horký Daniel, Jelínek Jan, Křivánek Matěj, Bulíček Vojtěch, Chatrný Tomáš, John Martin, Večeřa Patrik, Drexler Kryštof, Horecký Tadeáš

Sepsal: Jirka Kvapil