Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Výhra a remíza pro mladší přípravku
 10.6.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

SK MB - Hrotovice 5:4 (3:3), branky: Večeřa 2, Horký 2, Křivánek a 4:4 (1:0), branky: Vandas, Horký, Večeřa, Drexler

Utkání se hrála za krásného slunečného počasí v neděli dopoledne. Opět jsme byli v plné sestavě, tj. 15 hráčů. Obě utkání byla vyrovnaná, kdy se skóre zápasu přelévalo z jedné strany na druhou.

V prvním utkání jsme prohrávali o dvě branky, do poločasu jsme stihli srovnat na 3:3. Pak jsme opět prohrávali, ale závěr jsme zvládli a zápas jsme otočili v náš prospěch, 5:4.

První poločas druhého utkání byl na branky skoupý, padla jen jedna branka, stav 1:0 pro domácí. Pak jsme se dostali do dvoubrankového vedení, kluci z Hrotovic srovnali na 3:3. Pak jsme se ještě jednou dostali do vedení 4:3, ale nešťastným vlastencem, kdy si z rohu srazil náš brankař míč nešťastně do branky, skončilo utkání remízou 4:4.

Oba týmy předváděli pěkný a bojovný fotbal s řadou pěkných kombinačních akcí.

Sestava: Vorlíček Dominik, Sedlák Jan, Foltýn Michal, Kavalec Adam, Vandas Lukáš, Horký Daniel, Jelínek Jan, Křivánek Matěj, Bulíček Vojtěch, Chatrný Tomáš, Vavroušek Petr, John Martin, Večeřa Patrik, Drexler Kryštof, Horecký Tadeáš

Sepsal: Jirka Kvapil[Zpět na články]© 2002-2019 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.