Město MB

ČLÁNKY
 Výhra a remíza pro mladší přípravku
 10.6.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

SK MB - Hrotovice 5:4 (3:3), branky: Večeřa 2, Horký 2, Křivánek a 4:4 (1:0), branky: Vandas, Horký, Večeřa, Drexler

Utkání se hrála za krásného slunečného počasí v neděli dopoledne. Opět jsme byli v plné sestavě, tj. 15 hráčů. Obě utkání byla vyrovnaná, kdy se skóre zápasu přelévalo z jedné strany na druhou.

V prvním utkání jsme prohrávali o dvě branky, do poločasu jsme stihli srovnat na 3:3. Pak jsme opět prohrávali, ale závěr jsme zvládli a zápas jsme otočili v náš prospěch, 5:4.

První poločas druhého utkání byl na branky skoupý, padla jen jedna branka, stav 1:0 pro domácí. Pak jsme se dostali do dvoubrankového vedení, kluci z Hrotovic srovnali na 3:3. Pak jsme se ještě jednou dostali do vedení 4:3, ale nešťastným vlastencem, kdy si z rohu srazil náš brankař míč nešťastně do branky, skončilo utkání remízou 4:4.

Oba týmy předváděli pěkný a bojovný fotbal s řadou pěkných kombinačních akcí.

Sestava: Vorlíček Dominik, Sedlák Jan, Foltýn Michal, Kavalec Adam, Vandas Lukáš, Horký Daniel, Jelínek Jan, Křivánek Matěj, Bulíček Vojtěch, Chatrný Tomáš, Vavroušek Petr, John Martin, Večeřa Patrik, Drexler Kryštof, Horecký Tadeáš

Sepsal: Jirka Kvapil