Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Áčko doma porazilo Polnou
 26.5.2019 << Kategorie: A muži

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – SLAVOJ POLNÁ „B“ 5:2 (2:1)
23.,40. SVOBODA A., 64. BENDA J., 79. NEUBAUER M., 81. STARK P. – 10. SMUTNÝ Z., 74. PROCHÁZKA D.

Rozhodčí: Krejčí Vl.
Diváci: 50
ŽK: 0 : 1

Jelínek – Puchnar, Benda J., Busta (60. Stehlík), Svoboda K. (77. Neubauer) – Benda P., Pařízek (89. Okoš Jar.), Horecký, Stark – Kosmák, Svoboda A.

Na brejky hrající rezerva Polné se dostala do vedení již po deseti minutách. Smutný utekl domácí obraně a otevřel skóre. Celý zápas aktivnějším domácím se podařilo otočit stav utkání ještě do poločasu díky A. Svobodovi. Nejprve zpoza vápna mířil přesně k bližší tyči a chvíli před přestávkou doklepl do odkryté branky vyražený centr Pařízka.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první. Domácí Budějovice hrály s míčem a hosté spoléhali na rychlé protiútoky, ke kterým se však téměř nedostávali. Klid na kopačky domácích přinesl po dvaceti minutách druhé půle J. Benda, který nádhernou ranou z velké dálky zvýšil na rozdíl dvou branek. Uklidnění domácí však touto brankou vypadli z role a o deset minut později se Polné podařilo vrátit do zápasu. Procházka si udělal prostor na velkém vápně a dělovkou uklidil míč ke vzdálenější tyči. Rozhodující okamžik zápasu přišel deset minut před koncem. Pařízek vysunul aktivně hrající Starka, kterému jeho pokus hostující brankář vyrazil pouze k dobíhajícímu Neubauerovi, jenž neměl problém hlavou usměrnit míč do sítě. Gólovou tečku za zápasem dopsal Stark, který se trefil přesně z hranice šestnáctky.[Zpět na články]© 2002-2019 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.