Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Mladší přípravka hrála bez nejlepších střelců
 19.5.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Koněšín - MB 3:3(1:1), branky: Křivánek Matěj 2x, Vandas Lukáš a 2:4 (1:1), branky: Křivánek Matěj 2x, Vandas Lukáš a Horký Dan

Mladší přípravka hrála v neděli po obědě v Koněšíně. Z utkání se omluvili Večeřa Patrik a Kryštof Drexler, což jsou naši nejlepší střelci, tak jsem byl zvědavý, kdo je ve sřílení branek nahradí. Nejvíce se to podařilo Matěji Křivánkovi, který dal v každém utkání po dvou brankách.

První utkání bylo vyrovnané herně i výsledkově. Opět nám trvalo, než jsme se dostali do provozní teploty. Nejdříve jsme dvakrát prohrávali 0:1 a 1:2, pak jsme utkání otočili a vedli jsme 3:2, ale po idividuální chybě v obraně jsme nakonec remizovali 3:3.

Ve druhém utkání jsme se ujali vedení, domácí Koněšín těsně před půlkou vyrovnal, ale druhá půle patřila nám. Nakonec jsme vyhráli 4:2.

Sestava: Vorlíček Dominik, Sedlák Jan, Foltýn Michal, Kavalec Adam, Vandas Lukáš, Horký Daniel, Jelínek Jan, Křivánek Matěj, Bulíček Vojtěch, Chatrný Tomáš

Sepsal: Jirka Kvapil[Zpět na články]© 2002-2019 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.