Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Béčko přivezlo tři body z Opatova
 12.5.2019 << Kategorie: B muži

Opatov - MB "B" 1:5 (0:2), branky: Nedvědický 3x, Škoda, Kosmák

Naše béčko hrálo za chladného nedělního počasí své další mistrovské utkání v Opatově. Dalším omezením byl malý počet hráčů, pouze jeden na střídání a několik zraněných hráčů, kteří i přes svá zranění museli k zápasu nastoupit. Na začátku druhého poločasu musel navíc kvůli zranění střídat Černý Michal, takže do konce zápasu už nebyla možnost prostřídat. I přes tato omezení odehrálo béčko tento zápas na výbornou.

Na začátku zápasu jsme přežili několik samostatných úniků, které zlikvidoval Jarda Jelínek a postupem času jsme si začali vytvářet i své brankové příležitosti. Jednu z nich zakončil v 15-té minutě chladnokrevně Škoda, když obešel i brankaře a zavěsil do prázdné branky. Domácí se snažili průnikovými přihrávkami posílat své hráče do brejků, ale ve většině případů je trápila nepřesnost nebo jejich úmysly přečetl výborný brankař Jelínek. Hosté neustále využívali každou příležitost, aby přidali druhou branku, kopali celou řadu rohových kopů, mělo nekolik, bohužel, nepřesných střel, ale nakonec se přeci jen dočkali. Ve 42. minutě vyslal Kvapil do samostatného úniku Kosmáka a ten nezaváhal. Poločas 0:2 pro hosty.

Do druhého poločasu vstoupilo béčko s tím, aby co nejdéle vydrželo neinkasovat a případně přidat další branku. Klíčové se nakonec ukázalo vynucené střídání Černého, místo kterého nastoupil Mario Premar. Ten se hned v obraně přehodil s Onřejem Nedvědickým, který se posunul do útoku. A hned se vzápětí, ve 49-té minutě, odvděčil trenérovi, když zvýšil hlavou, po rohovém kopu, na 3:0. Ondra si pak ještě dokázal v 65-té a 66-té minutě zkompletovat hattrick. Hosté pak ještě pokazili řadu svých brankových příležitostí, ale to už je mrzet nemuselo. V závěru pak domácí jen zkorigovali výsledek na konečných 1:5.

Výborný výkon předvedl Jarda Jelínek, který nás opravdu podržel a byl černou můrou domácích fotbalistů, kteří si na něm mnohokrát vylámali zuby.[Zpět na články]
 TABULKA
 A MUŽI
1. Měřín 54
2. Počítky 45
3. Přibyslavice 43
4. Bohdalov 42
5. MB 39
6. Stonařov 39
7. Velký Beranov 38
8. Luka 36
9. Velká Bíteš B 36
10. Nedvědice 35
11. Stařeč 31
12. Polná B 29
13. Štěpánov 26
14. Rantířov 17 POSLEDNÍ KOLO
 14. kolo
Luka
MB
2
0
(1)
(0)
Přibyslavice
Velká Bíteš B
5
0
(3)
(0)
Velký Beranov
Štěpánov
8
2
(4)
(1)
Nedvědice
Stonařov
2
2
(2)
(1)
Počítky
Měřín
0
1
(0)
(0)
Bohdalov
Rantířov
4
0
(3)
(0)
Polná B
Stařeč
8
1
(4)
(0)


© 2002-2019 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.