Dorostenci získali všechny body v prapodivném zápase.

SK MB - Vír  3:2 (1:0)

Sestava: Okoš - T. Nguyen, Kodajek (63. Polický), Růžička, Hobza - Kuba (34. R. Ledecký), Dostál, Premar, Neubauer, Fedra - D. Ledecký

Branky: 37., 48. D. Ledecký, 89. Neubauer - 66. Kuda, 68. Orel

V rámci sobotního programu nastoupili naši dorostenci proti soupeři z Víru, který přijel pouze v deseti lidech. Ve zvláštním zápase, který se hrál ve velmi nízkém tempu a prakticky bez emocí se dostali naši chlapci do vedení až ve 37. minutě, kdy se trefil David Ledecký. Ten předtím nevyužil minimálně dvě obrovské šance, kdy neproměnil svoje samostatné úniky. Soupeř z Víru se ve hře dopředu téměř o nic ani nepokusil a protože i naši dorostenci neměli svůj den, tak poločas skončil 1:0.

Druhý poločas začal o mnoho nadějněji, protože David Ledecký zvýšil hned po třech minutách na dva nula. Bohužel, to byla od našich hráčů na dlouhou dobu všechno. Víru se podařilo zápas zdramatizovat a následně vyrovnat během dvou minut. Nejprve utekl obraně Kuda a na dvakrát překonal našeho brankáře. Hned na to nechali naši hráči po standartní situaci ve vápně volného Orla a ten nedal brankáři šanci - 2:2. Absolutní trápení našeho týmu zlomil až v 89. minutě Matouš Neubauer, který hezkou střelou z úctyhodné vzdálenosti převážil pomyslné misky vah na stranu našich dorostenců, kteří si tak připsali povinné vítězství.