Město MB

ČLÁNKY
 Starší žáci vyhráli v Třebíči
 22.4.2019 << Kategorie: Starší žáci

V sobotu 20. 4. zajížděli st. žáci k venkovnímu zápasu do Třebíče, kde porazili místní mužstvo Hfk Třebíč B 5:4

Od úvodního hvizdu se hrál zápas s množstvím šancí na obou stranách. Naši kluci se dostali do vedení po samostné akci z levého křídla J. Liškou. Chybu v soupeřově obraně potrestal F. Nguyen a zvýšil na 2:0. Domácí poté snížili, ale kluci se dostali opět do dvougólového vedení zásluhou O. Hazy. V prvním poločase bylo ještě k vidění několik šancí, ale jak domácí brankář, tak L. Rumíšek v naší brance další góly nepřipustili. Na začátku 2. poločasu se prosadil P. Kolman střelou po zemi k levé tyčce. Domácí sice pak snížili,ale nedorozumění mezi brankářem a obráncem využil M. Kotlár k vedení 5:2. Pak kluci úplně vypadli z rytmu a domácí využili tlaku a snížili. Kontaktní gól na 5:4 naštěstí domácí vsítili až v poslední minutě, kdy už kluci vítězství uhájili.

Hfk Třebíč-SK M. Budějovice   4:5 (1:3)

Branky:  J. Liška, F. Nguyen, O. Haza, P. Kolman, M. Kotlár

Sestava: Rumíšek - Kundrum, Kodajek, Kanaval - Kotlár, F. Nguyen, Liška - Kolman

Střídali: O. Haza, Růžička