Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Čeká nás fotbalová sobota
 9.4.2019 << Kategorie: Obecné

Sportovní areál „Na Valech“ se těší na nabitý sobotní program.

Hned tři zápasy se v sobotu odehrají na našem hřišti. Fotbalový program načnou od desíti hodin svým prvním jarním zápasem starší žáci. Ve 12:30 na ně navážou dorostenci a třešničkou na dortu by měl být zápas „A“ mužstva, jehož výkop je naplánován na 15:30. Zbylé týmy hrají tento víkend venku.

 

Mladší i starší přípravka se probudí z fotbalového zimního spánku v Březníku

Mladší kolegové mají zápas naplánovaný na sobotu, kdy se v obědovém čase, utkají s tamním týmem o první jarní body. Jede se autobusem, odjezd od kabin je v 10:45, úvodní hvizd zápasu zazní ve 12:15.

Starší přípravka hraje dokonce už v pátek. Po splnění školní docházky odjedou naše naděje v 15:30 od kabin autobusem. Výkop bude v 17:00.

 

Jarní část zahajují i oba žákovské týmy

Mladší žáci jedou v rámci tzv. „Stříbrné skupiny“ do Předína, kde je čeká již tradičně bouřlivé prostředí. Zápas začíná v 10:00.

Naopak starší žáci hrají v sobotu v 10:00 doma! Svěřencům Pavla Šplíchala se podařilo v podzimní části postoupit do „Zlaté skupiny“ a v sobotu tak začínají svoji pouť ve které se utkají o mistra okresu.

 

Dorost bude chtít potvrdit cenné body z Bystřice

Že vítězství na hřišti v tabulce do té doby prvního mužstva nebyla jen náhoda, bude chtít potvrdit náš dorost. Po minulém vítězství tři nula na hřišti Bystřice nad Pernštejnem přivítá předposlední Radešínskou Svratku. Dorostenci se představí doma ve 12:30.

 

„B“ mužstvo potřebuje zvítězit

S jasným cílem neprohrát a pokud možno zvítězit pojede naše rezerva do Hrotovic. „Béčko“ uhrálo ze dvou zápasů pouze jeden bod a nutně by tak potřebovalo bodovat, aby si opět doskočilo do klidného středu tabulky. Zápas v Hrotovicích začne v 15:30.

 

„Áčko“ čeká zápas jara

Na co jiného by měl fotbalový zápas táhnout než na fakt, že se utká v tabulce první tým s druhým. Naši fotbalisté mají  navíc vynikající jarní bilanci, když ze tří zápasů hned třikrát zvítězili. Soupeř z Měřína naopak v odvetách tápe. Ze třech utkání uhrál pouze bod a vybudovaný náskok z podzimní části je rázem pryč. Dokáže náš první tým potvrdit svoji formu a prohloubit krizi Měřína, díky čemuž by svého sobotního soupeře v tabulce předskočil? Sobotní domácí zápas má výkop naplánovaný na 15:30.

 

„Budlina“ otevře svoje dveře v 9:00 a zavře je až dlouho po konečném hvizdu zápasu „A“ mužstva. V případě potvrzení současné předpovědi, kdy by mělo být kolem pěti stupňů, se můžete těšit na teplý čaj, grog či svařák.

 

Věříme, že si spoustu z Vás v sobotu najde cestu do našeho areálu „Na Valech“. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.[Zpět na články]
 TABULKA
 A MUŽI
1. Měřín 37
2. MB 32
3. Počítky 31
4. Velký Beranov 28
5. Bohdalov 27
6. Stařeč 27
7. Luka 26
8. Přibyslavice 25
9. Velká Bíteš B 24
10. Stonařov 24
11. Nedvědice 23
12. Štěpánov 18
13. Polná B 17
14. Rantířov 13 POSLEDNÍ KOLO
 19. kolo
Velká Bíteš B
Luka
3
2
(0)
(0)
Nedvědice
Počítky
3
3
(1)
(1)
Měřín
Rantířov
4
1
(1)
(0)
Stonařov
Štěpánov
3
2
(2)
(2)
Přibyslavice
Bohdalov
1
3
(0)
(3)
Polná B
Velký Beranov
3
5
(1)
(1)
Stařeč
MB
4
2
(0)
(1)


© 2002-2019 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.