Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Dorost zaskočil Bystřici
 6.4.2019 << Kategorie: Dorost

Dorostenci se vzepřeli osudu a slaví první výhru.

Bystřice nad Pernštejnem - SK MB 0:3 (0:2)

 

Sestava: Pokorný - T. Nguyen, Růžička, Kodajek, Větrovský (84. Nykrmajer) - Hobza (78. Polický), Dostál, Fedra (70. F. Nguyen), Neubauer, Kuba - D. Ledecký

 

Branky: 11. D. Ledecký, 32. Dostál, 73. F. Nguyen

 

Bez Maria Premara hrajícího ten samý den za "A" mužstvo v Rantířově vyjeli na prvni jarní zápas naši dorostenci do Bystřice. Na půdě aktuálního lídra soutěže se ovšem neprezentovali bojácně. Do vedení dostal dorost Budějovic v 11. minutě kanonýr David Ledecký. Nejlepší střelec týmu si na půlce hřiště poradil se dvěma stopery domácích a samostatný únik zakončil gólově. Poté převzala iniciativu Bystřice. Favorit si však lámal zuby na poctivé defenzivní práci Budějovic a co propadlo v klidu pochytal brankář Pokorný. Udeřilo tak na druhé straně. Neubauer přiťukl Kubovi, ten zatáhl míč do vápna, přihrál pod sebe Davidu Ledeckému, kterému jeho střelu vyrazil domácí brankář k volnému Dostálovi, který hlavou akci dokončil - 0:2. Taktovku po druhé brance opět převzal domácí favorit, ale z tlaku na konci poločasu nevytěžil nic. Naopak skóre ještě mohl navýšit David Ledecký ale svůj samostatný únik nedotáhl do konce.

Druhý poločas zahájil superšancí Neubauer, ale po obejití obránce tváří v tvář brankáři minul prostor mezi třemi tyčemi. Domácí fotbalisté hrozili předevšim střelami z dálky, při kterých se zatřáslo i břevno, ovšem Pokorný celý zápas neinkasoval. Když už to vypadalo, že domácí vstřelí kontaktní gól, zastoupil Pokorného na brankové čáře Kuba, který skočil do střely směřující do odkryté branky. Poslední hřebík do pomyslné rakve domácích přidal po třech minutách na hřišti střídající Filip Nguyen, ke kterému se přikutálel míč na hranici šestnáctky a bez rozmyslu propálil domácího brankáře. Domácí hráči se již na nic nezmohli a dorost překvapivě dokráčel pro první vítězství v sezoně.

 

 [Zpět na články]
 TABULKA
 A MUŽI
1. Měřín 37
2. MB 32
3. Počítky 31
4. Velký Beranov 28
5. Bohdalov 27
6. Stařeč 27
7. Luka 26
8. Přibyslavice 25
9. Velká Bíteš B 24
10. Stonařov 24
11. Nedvědice 23
12. Štěpánov 18
13. Polná B 17
14. Rantířov 13 POSLEDNÍ KOLO
 19. kolo
Velká Bíteš B
Luka
3
2
(0)
(0)
Nedvědice
Počítky
3
3
(1)
(1)
Měřín
Rantířov
4
1
(1)
(0)
Stonařov
Štěpánov
3
2
(2)
(2)
Přibyslavice
Bohdalov
1
3
(0)
(3)
Polná B
Velký Beranov
3
5
(1)
(1)
Stařeč
MB
4
2
(0)
(1)


© 2002-2019 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.