Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Pozvánka na víkend
 2.4.2019 << Kategorie: Obecné

"Áčko" jede ven, "Béčko" hraje doma. Začíná i dorost.

 

Tři družstva našeho sportovního klubu se o víkendu představí na zelených trávnících. K obou mužským týmům, které již jarní část sezony rozehrály, se připojí i dorostenci.

 

"Áčko" papírovým favoritem

Po nedělním vyplenění Velkého Beranova, bude chtít naše první mužstvo navázat na dobrý vstup do jarních odvet a potvrdit svoji výkonnost na hřišti předposledního Rantířova. "Áčko" však nečeká na hřišti tamního Ježka jednoduchý zápas. To potvrdil náš sobotní soupěř minulé kolo, kdy se mu v záchranářském souboji podařilo zvítězit na hřišti o příčku výše postaveného Štěpánova. Při podzimním měření sil zvítězilo "A" mužstvo poměrem 3:0. Góly vstřelili Novotný, K. Svoboda a Mateo Premar. 

Úvodní hvizd je naplánován v sobotu na 15:30. Odjezd autobusu od kabin je 13:30.

 

"Béčko" se představí poprvé doma

Naopak vzpomínat na minulé kolo nechce naše "B" mužstvo. To podlehlo rezervě Koutů rozdílem třídy a chuť si bude chtít spravit doma s Radoticemi. Ty minulé kolo překvapivě prohrály doma s posledním Jakubovem a nenavázaly tak na kanonádu z úvodní kola, kdy přejely domácí Třebenice poměrem sedm ku jedné. "Béčko" by pro klidnější zbytek sezony potřebovalo vyhrát, aby se odpoutal od spodku tabulky. Podzimní vzájemné utkání skončilo remízou 4:4, přičemž Radotice vyrovnávaly až v nastavení gólem z penalty. Zápas také orazítkovaly dvě červené karty, když si oba týmy rozdělily po jedné. Dvě branky vstřelil Kvapil, jednu Buďa a taktéž jednu Kosmák. Dá se tedy očekávat vyrovnané utkání.

Nedělní měření sil začíná v 15:30. Bufet bude samozřejmě otevřen. 

 

Dorost jede do Bystřice

Zimní přestávka konečně končí i dorostencům. Ty čeká výjezd do Bystřice nad Pernštejnem. Tamní celek přezimoval s pětadvaceti body na prvním místě. Náš celek naopak strávil zimní přestávku na úplně opačném pólu tabulky. S jedním bodem je beznadejně poslední. Při minulém setkání vyhráli dorostenci Bystřice poměrem 3:1, když o svém vítězství rozhodli až ve druhém poločase. Jedinou branku našeho celku vstřelil nejlepší střelec D. Ledecký. 

Výkop čeká dorost v sobotu v 10 hodin. Odjezd od kabin je v 7:30, jede se autobusem.

 [Zpět na články]
 TABULKA
 A MUŽI
1. Měřín 54
2. Počítky 45
3. Přibyslavice 43
4. Bohdalov 42
5. MB 39
6. Stonařov 39
7. Velký Beranov 38
8. Luka 36
9. Velká Bíteš B 36
10. Nedvědice 35
11. Stařeč 31
12. Polná B 29
13. Štěpánov 26
14. Rantířov 17 POSLEDNÍ KOLO
 14. kolo
Luka
MB
2
0
(1)
(0)
Přibyslavice
Velká Bíteš B
5
0
(3)
(0)
Velký Beranov
Štěpánov
8
2
(4)
(1)
Nedvědice
Stonařov
2
2
(2)
(1)
Počítky
Měřín
0
1
(0)
(0)
Bohdalov
Rantířov
4
0
(3)
(0)
Polná B
Stařeč
8
1
(4)
(0)


© 2002-2019 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.