MORAVSKÉ BUDĚJOVICE - RANTÍŘOV 3:0 (1:0)
5.NOVOTNÝ VL., 58.SVOBODA K., 90+1.PREMAR MATEO

Jelínek – Novotný, Benda J., Busta, Svoboda K. – Benda P. (60. Kosmák J.), Pařízek, Stark, Puchnar (82. Neubauer) – Stehlík, Sláma (82. Premar Mateo)

Krupica – Vyskočil, Karásek, Kunče, Kubín – Klíma (69. Lát), Holub J. (28. House), Holub K., Živný – Grundza (81. Cabúk), Lojda

Domácí chtěli odčinit minulou prohru a vykročili k tomu hned od začátku utkání. V 5. minutě poslal Busta dlouhým pasem do úniku Novotného, který z pravé strany skóroval na vzdálenější tyč. O chvíli později Pařízkova střela proletěla těsně kolem branky a jeho další pokus pod břevno vytáhl hostující Krupica na roh. Hosté zahrozili pouze střelou Živného k tyči, kterou Jelínek zlikvidoval. V závěru poločasu mohl vedení navýšit Busta, ale Slámovu ideální přihrávku ve vápně nenasměroval mezi tyče.

Druhý poločas zahájili lépe hosté, ale s hlavičkou Grundzy, která mířila pod břevno i se střelou Živného k tyči si poradil domácí brankář. Lépe se dařilo na druhé straně K. Svobodovi, když v 58. minutě překvapil rantířovského brankáře střelou z ostrého úhlu skoro od brankové čáry – 2 : 0. Po brance volaly i další šance domácích. Novotný však svoji slabší nohou přestřelil z hranice velkého vápna branku a únik Stehlíka zlikvidoval se štěstím Krupica. Dělovka K. Svobody těsně minula hostující branku a J. Benda ze dvou metrů před prázdnou brankou trefil pouze tyčku. Konečnou podobu výsledku dal v nastaveném čase střídající Mateo Premar, kterému ideálné přihrál před prázdnou branku Pařízek.